W górę ↑

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
..

Zespół Szkół w Ożarowie

im. Marii Skłodowskiej-Curie

W listopadzie, w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych rozegrany został klasowy turniej piłki nożnej chłopców. Zgłoszone drużyny rywalizowały ze sobą w systemie "każdy z każdym". Najlepszą drużyną w roku szkolnym 2015/2016 okazała się klasa III Technikum. 

 

1. miejsce - III Technikum

2. miejsce - III Zasadnicza Szkoła Zawodowa

3. miejsce - IV Technikum

4. miejsce - II Technikum

5. miejsce - II Zasadnicza Szkoła Zawodowa

6. miejsce - I Zasadnicza Szkoła Zawodowa

7. miejsce - I Technikum

                                                                                                                                                                                                                                                           Kamil Krzeszowski

GALERIA ZDJĘĆ

W dniu 15.04.2014r. na boisku MZKS Alit Ożarów odbył się IV Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Opatowskiego o Puchar Starosty Opatowskiego Pana Bogusława Włodarczyka. W tegorocznym turnieju wzięła udział młodzież z następujących szkół: Zespół Szkół nr 2 w Opatowie – Liceum Ogólnokształcące im. Bartosz Głowackiego, Zespół Szkół nr 1 w Opatowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie oraz gospodarz Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Ożarowie.

Czytaj więcej: Trzeci raz z rzędu Puchar Starosty Opatowskiego..

  W dniu 17.04.2013r. na boisku MZKS Alit Ożarów odbył się III Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Opatowskiego o Puchar Starosty Opatowskiego Pana Bogusława Włodarczyka. W tegorocznym turnieju wzięła udział młodzież z następujących szkół: Zespół Szkół nr. 2 w Opatowie – Liceum Ogólnokształcące im. Bartosz Głowackiego, Zespół Szkół nr. 1 w Opatowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie oraz gospodarz Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Ożarowie. W imieniu Pana Starosty turniej otworzył Kierownik Wydziału Oświaty Marek Gołasa , który podziękował za przybycie wszystkim szkołom i udział w turnieju, życzył zwycięstwa każdej z drużyn oraz walki fair - play. Podziękował zarządowi klubu sportowego Alit Ożarów za udostępnienie obiektu sportowego oraz dyrektorowi i nauczycielom Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Ożarowie za przygotowanie i przeprowadzenie turnieju piłkarskiego.

           Mecze rozgrywano systemem pucharowym:

Z.S nr 2 w Opatowie – Z.S Ogólnokształcących w Ożarowie im. Edwarda Szylki -  4:1

Z.S nr 1 w Opatowie – Z.S w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej-Curie - 0:1

Mecz o 3 miejsce wygrała drużyna Z.S Ogólnokształcących w Ożarowie im. Edwarda Szylki pokonując  Z.S nr 1 w Opatowie 1:0. W meczu o 1 miejsce zagrały drużyny: Z.S nr 2 w Opatowie  i  Z.S w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej-Curie miejsce i Puchar Starosty zdobyła drużyna z Zespołu Szkół w Ożarowie im. MariiSkłodowskiej-Curie  prowadzona przez pana Kamila Krzeszowskiego pokonując drużynę z Opatowa w rzutach karnych 6:5.4 miejsce przypadło drużynie z Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie.         

          Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze,  świadczy o tym duża liczba młodzieży, która zjawiła się na stadionie, aby dopingować swoje zespoły. 

LO dla dorosłych

lo dorośli

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

kkz min

E-learning

Do wakacji pozostało:

Galerie

Dziś jest


Dzisiaj jest: Poniedziałek
11 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Damazy, Daniela, Julia, Stefan,
Waldemar, Wojmir

Do końca roku zostało 21 dni.
Zodiak: Strzelec

Copyright © 2017 Zespół Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej-Curie Rights Reserved.